Riksmötet 2007

Från Sveroks Wiki
Hoppa till: navigering, sök
Imbox notice.png

Artikeln är bra påbörjad!
Den här artikeln om Riksmötet 2007 är bara påbörjad. Den behöver mer information. Bidra gärna om du känner att du kan tillföra något!

Ombudslista

Lista över valda ombud och reserver till Riksmöte 2007. I resultatet finns alla som fick minst en godkänd röstpoäng från någon förening.

  • Ombud: Sebastian Almlöf, Arjeplog, Stugans RollspelsFörening
  • Ombud: Alfred Andersson, Sennan, Sennans Spelgrotta
  • Ombud: Daniel Andersson, Tumba, Catahya
  • Ombud: Frida Aronsson, Torslanda, LRS
  • Ombud: Emma Axelsson, Linköping, SALVS
  • Ombud: Jon Back, Göteborg, XetroV
  • Ombud: Conny Backlund, Linköping, Dragon's Den
  • Ombud: Sara Backlund, Njurrunda, Östersunds Lajvförening
  • Ombud: Jenny Barkestedt, Boden, Trollpack
  • Ombud: Sven Bergersjö, Göteborg, Catahya
  • Ombud: Nicklas Bohman, Mellansel, Ångermanälvorna
  • Ombud: Leo Bolin, Linköping, Dragon's Den
  • Ombud: Carl Boström, Karlstad, Enhörningen
  • Ombud: Marcus Brissman, Trollhättan, FFULB
  • Ombud: Andreas Brodin, Lund, Sällskapet för Sällsam September
  • Ombud: Martin Broden, Haninge, Knutpunkt
  • Ombud: Palle Carlsson, Kallinge, The Gargoyles
  • Ombud: Christoffer Cederholm, Malmö, Terebi Ge-mu
  • Ombud: Daniel Curman, Örebro, Drakens Öga
  • Ombud: Calle Dickfelt, Linköping, Dragon's Den, NCORD
  • Ombud: Björn Due, Linköping, Lurvens lajv- och rollspelsförening
  • Ombud: Martin Ekdahl Therlund, Kallinge, The Gargoyles
  • Ombud: Anny Ekegren, Umeå, Syskonskapets Umefraktion, SnöKon
  • Ombud: Mikael Enmalm, Örebro, Nerok
  • Ombud: Emma Eriksson, Uppsala, Enhörningen
  • Ombud: Johan Eriksson, Umeå, Midälvariket
  • Ombud: Kalle Flodin, Örebro, Drakens Öga
  • Ombud: Christoffer Fogelström, Kalmar, G&B Kalmar
  • Ombud: Claes Gerleman, Jönköping, G&B
  • Ombud: Anders Gillbring, Stockholm, Stockholms spelkonvent
  • Ombud: Tove Gillbring, Stockholm, Stockholms spelkonvent
  • Ombud: Andreas Granander, Skövde, SUGS
  • Ombud: Martin Grentzelius, Uppsala, VNS
  • Ombud: Andreas Hallqvist, Borlänge, Kandelaber, Föreningen Dalcon
  • Ombud: Niklas Halvordsson, Uddevalla, DMF
  • Ombud: Johan Hector, Göteborg, G&B Huvud
  • Ombud: Erik Hedberg, Mora, MRK, SillyCon
  • Ombud: Anneli Henriksson, Huddinge, Tulajv
  • Ombud: Ludvig Hoffman, Kolbäck, SPIGG
  • Ombud: Johan Hulten, Lilla edet, SFLagus
  • Ombud: Peter Hägglund, Västerås, Enhörningen
  • Ombud: Martina Jansson, Göteborg, LRS
  • Ombud: Magnus Johansson, Avesta, Avestas förenade rollspelsorganisation
  • Ombud: Martin Jordö, Göteborg, SvenskaMagic
  • Ombud: Hans Josefson, Umeå, SnöKon
  • Ombud: Otto Kahne, Göteborg, F.L.U.F.F.
  • Ombud: David Karlsson, Handen, Unionen
  • Ombud: Alexander Kjäll, Haninge, Stockholms spelkonvent
  • Ombud: Aime Kreuger, Nacka, Dragons Lair
  • Ombud: Marcin Kucharski, Hägersten, Svenils Vänner
  • Ombud: Thomas Larsson, Göteborg, Stockholms spelkonvent
  • Ombud: Tomas Lidholm, Stockholm, Stockholms Spelkonvent
  • Ombud: Sanna Lindgren, Täfteå, Föreningen Interaktiv Historia
  • Ombud: Anton Lundin, Umeå, Snökon
  • Ombud: Stefan Lundin, Huskvarna, IfSS - Institutet för Strategiska Studier
  • Ombud: Magnus Mattisson, Malmö, AF SydCon
  • Ombud: Peter Moritz, Umeå, Blurk
  • Ombud: Niklas Mårdby, Västra Frölunda, BOSS
  • Ombud: Cecilia Nilsson, Falkenberg, Sf Second
  • Ombud: Jonas Nilsson, Umeå, Föreningen Interaktiv Historia
  • Ombud: Pär-Ola Nilsson, Lund, Sf BOB
  • Ombud: Johanna Nyberg, Umeå, Ångermanälvorna
  • Ombud: Roger Olofsson Skåne, Svedala, SIT
  • Ombud: Johan Olsson, Högsäter, DMF
  • Ombud: Tobias Olsson, Lilla Edet, SF Lagus
  • Ombud: Kalle Palm, Malmö, SFÄ, FSS
  • Ombud: Rasmus Palm, Lindome, Eldar
  • Ombud: Fredrik Palmqvist, Eslöv, Cauldron Noir
  • Ombud: Wille Raab, Solna, Unionen, Dragons Lair föreningen
  • Ombud: Hanna Rannerud, Kiruna, Lupus Luna
  • Ombud: Joakim Rapp, Lund, Sf BOB
  • Ombud: David Rasmusson, Stockholm, Dragons Lair föreningen
  • Ombud: Gabriella Rehbinder, Stockholm, Proxxi
  • Ombud: Martin Rensfeldt, Jönköping, GoB Syd
  • Ombud: Jessica Rickardsson, Örebro, DMF
  • Ombud: Maria Rodén, Svedala, HEDROK, A.L.I.A.S.
  • Ombud: Johan Röklander, Huskvarna, Nerok
  • Ombud: Andreas Rönnqvist, Gävle, Töntar Troll
  • Ombud: Rafael Saers, LULEÅ, WiNZiP-Gruppen
  • Ombud: Marie Sahlin, Sävedalen, Catahya
  • Ombud: Alexander Sandren, Eskilstuna, En tappad toffel
  • Ombud: Fredrik Sidén, Uppsala, Svenska spelföreningen
  • Ombud: Karolina Staël, Göteborg, SvenskaMagic
  • Ombud: Carl Stjernström, Emmaboda, Emmaboda paintballclub
  • Ombud: Fredrik Svensson, Nynäshamn, Vikingagruppen Balders Hirds Taskspelare
  • Ombud: Malin Thorson, Göteborg, LRS
  • Ombud: Johanna Thulesius, Kallinge, The Gargoyles
  • Ombud: Anders Torin, Luleå, Sf First
  • Ombud: Oscar Ubeda Segmar, Linköping, Dragon's Den
  • Ombud: Susanne Vejdemo, Solna, Unionen
  • Ombud: Sophie Westman, Umeå, Midälvariket
  • Ombud: Mats Wiengård, Örebro, Dalcon
  • Ombud: Emma Wieslander, Bromma, Ars Amandi
  • Ombud: Cristoffer Stoffe Wiker, Älmhult, DalCon
  • Ombud: Kajsa Williamsson, Västra Frölunda, Nordanvind
  • Ombud: Björn von Knorring, Uppsala, G&B Mitt, Stockholms spelkonvent
  • Ombud: Johannes WretljungPersson, Västerås, Svenskamagic, Västerås Äventyrssällskap
  • Ombud: Frida Åhlvik, Bro, Kohissen
  • Ombud: Christoffer Ångmark, Stockholm, Calcon, G&B Kalmar
  • Ombud: Rikard Åslund Tröger, Falun, Valhall Spelsällskap
  • Ombud: Samuel Åström, Linköping, NärCon
  • 1. reserv: Kim-Alexander Källen, Stockholm, WiNZiP-Gruppen
  • 2. reserv: Maria Rystedt, Göteborg, Nordanvind
  • 3. reserv: Joakim Benini, Grycksbo, MaxReboBand
  • 4. reserv: Andreas Henriksson, Huskvarna, G&B Syd
  • 5. reserv: Camilla Westrin, Umeå, Umu-spel
  • 6. reserv: Birger Hanning, Göteborg, Ylva
  • 7. reserv: Johan Svensson, Halmstad, Halmstads Spelförening
  • 8. reserv: Niklas Dahl, Helsingborg, A.L.I.A.S.
  • 9. reserv: Janne-Loffe Karlsson
  • 10. reserv: Åsa Sandberg, Rosvik, Fenix
  • 11. reserv: Andreas Ekeroot, ORRVIKEN, Östersunds Lajvförening
  • 12. reserv: Martin Johansson, Halmstad, Sf BOB
  • 13. reserv: Stefan Karlsson, Göteborg, Pegasus
  • 14. reserv: Tomas Geerberg, Västerås, Västerås Äventyrssällskap
  • 15. reserv: Katarina Ask, Skarpnäck, Unionen
  • 16. reserv: Claes Ottosson, Kallinge, The Gargoyles
  • 17. reserv: Daniel Axelsson, Hallstahammar, SPIGG
  • 18. reserv: Aron Brehmer, Jönköping, G&B Syd
  • 19. reserv: Therese Jumjum Larsson, Glanshammar, Eldkraft
  • 20. reserv: Johan Jönsson, Vänersborg, Catahya
  • 21. reserv: Emil Broberg, Umeå, G&B Umeå
  • 22. reserv: Jesper Berglund, Mölnlycke, HUG, MRK
  • 23. reserv: Martin Varg Zetterman, Göteborg, För Reningen
  • 24. reserv: Teodor Aspman, Ludvika, RSK Bävern
  • 25. reserv: Mattias Hellberg, Vreta Kloster, Andra världar
  • 26. reserv: Fredrik Axelzon, Mölndal, SF First, Fabel
  • 27. reserv: Robert Tiinus, Göteborg, Elementens Mästare
  • 28. reserv: Niklas Albinsson, Vretstorp, Solmunkarna
  • 29. reserv: Per Svahn, Norrköping, UngaDrakar i Norrköping
  • 30. reserv: Johan Gärderud, Göteborg, Halmicons Vänner
  • 31. reserv: Staffan Ericsson, Stockholm, Västerås Äventyrssällskap
  • 32. reserv: Sanna Hedlund, Täfteå, Föreningen Interaktiv Historia
  • 33. reserv: Daniel Henriksson, Huskvarna, G&B Syd
  • 34. reserv: Jon Nilsson, Stocksund, SF First
  • 35. reserv: Lina Svensson, Göteborg, XetroV
  • 36. reserv: Linus Eriksson, Avesta, Avestas förenade rollspelsorganisation
  • 37. reserv: Tobias Jensen, Skogås, Unionen
  • 38. reserv: Erik Cederberg, Ekerö, WiNZiP-Gruppen
  • 39. reserv: Thomas Lundqvist, Umeå, Midälvariket
  • 40. reserv: Johan Morn, Stockholm, Tolvans Spelförening
  • 41. reserv: Christoffer Olsson, Göteborg, Nordanvind
  • 42. reserv: Karin Johansson, Upplands Väsby
  • 43. reserv: David Lindgren, Jönköping, IfSS - Institutet för Strategiska Studier
  • 44. reserv: Gabriel Rizopulos, Göteborg, LRS
  • 45. reserv: Hampus Råde, Umeå, Föreningen Interaktiv Historia
  • 46. reserv: Sandra Lindberg, SÄVAR, Föreningen Interaktiv Historia
  • 47. reserv: Karro Nilsson, Örebro, Enhörningen
  • 48. reserv: David Bothèn, Jönköping, G&B Syd
  • 49. reserv: David Fallgren, Strängnäs, Drakens Öga, Svenska Magic
  • 50. reserv: Björn Andersson, Köpmanholmen, Östersunds Lajvförening
  • 51. reserv: Johan Jonsson, Jönköping, G&B Syd
  • 52. reserv: Jason Norda, Karlskrona, G&B Umeå
  • 53. reserv: Nina Högberg, Tumba, Unionen, Catahya
  • 54. reserv: Karin Sidén, Uppsala, Svenska spelföreningen
  • 55. reserv: Samuel Fryxelius, Uppsala, VNS
  • 56. reserv: Mats Eriksson, Skärholmen, Modern Gamers
  • 57. reserv: Jonas Nordlander, Örebro, T.C.G.S
  • 58. reserv: Dennis Rundqvist, Haninge, Unionen
  • 59. reserv: Henrik Tysk, Falun, Nordanvind
  • 60. reserv: Martin Andersson, Halmstad, Halmicons Vänner
  • 61. reserv: Anna Sortti, Skellefteå, Unionen
  • 62. reserv: Johanna Lind, Arvika, ingen - revisor sverok svealand 2006
  • 63. reserv: Daniel Lenneér, Ronneby, Svenils Vänner
  • 64 reserv: Sebastian Mörk, Jönköping, G&B Syd
  • 65. reserv: Jonne Berndtsson, Borlänge, G&B Huvud
  • 66. reserv: Viktor Mauritz, Jönköping, G&B Huvud
  • 67. reserv: Christoffer Sandbäck, Malung, Malungs Lajvsällskap
  • 68. reserv: Simon Brehmer, Rockneby, G&B, Crosscon
  • 69. reserv: John Andersson, Örebro, Enhörningen
  • 70. reserv: Ludvig Siden, Uppsala, Svenska spelföreningen
  • 71. reserv: Benjamin Stopek, Vretstorp, NärCon
  • 72. reserv: Tommy Flink-Saha, Falun, Valhall Spelsällskap
  • 73. reserv: Marcus Arvidsson, Klagshamn, Halmicons Vänner
  • 74. reserv: Emanuel Blume, Göteborg, Pegasus
  • 75. reserv: Mia-Stina Busk, Linköping, Svenska spelföreningen
  • 76. reserv: Ottar Kraemer, Västerås, Västerås Äventyrssällskap
  • 77. reserv: Johnny Tilgrim, Älvsjö
  • 78. reserv: Martin Kolmodin, Halmstad, Halmicons Vänner
  • 79. reserv: Robban Karlsson
  • 80. reserv: Robert Karlsson Svärd, Stockholm
  • 81. reserv: Kim Jonsson, Härnösand, Catahya
  • 82. reserv: Emil Odler, Örebro, Drakens öga
  • 83. reserv: Linus Perlerot, Jönköping, G&B Syd
  • 84. reserv: Lars Bergström, Kiruna, SODA, Dragon’s Den
  • 85. reserv: Johan Söderberg, Solna, Proxxi